Bizi takip edin
|
EN

Yabancı Diller Yüksekokulu

Yabancı Diller Yüksekokulu'na Hoş Geldiniz!

Donald Staub

Sevgili Öğrencilerimiz,
Bilgi, hiçbir çağda bizim çağımızdaki kadar etkili ve güçlü olmamıştır. Bilişim teknolojilerinin akıl almaz hızla geliştiği günümüzde bir yazarçizer, ithalatçı-ihracatçı, devlet adamı, her kademedeki bir öğrenci, duymak, görmek ve öğrenmek istediği herhangi bir şeye anında bir "tık"la ulaşabiliyor artık.   devam >>>


DEDAK

İzmir Ekonomi Üniversitesi Yabancı Diller Yüksekokulu İngilizce Hazırlık Programı, Dil Eğitimi Değerlendirme ve Akreditasyon Kurulu (DEDAK) tarafından 5 yıl süreyle akredite edilen ilk programdır. Bu prestijli başarı kendilerini kuruma adamış tüm akademik ve idari personeliminizin başarısıdır.  

İzmir Ekonomi Üniversitesi Yabancı Diller Yüksekokulu İngilizce Hazırlık Programı, Dil Eğitimi Değerlendirme ve Akreditasyon Kurulu (DEDAK) tarafından Kasım 2022-Kasım 2027 tarihleri arasında 5 yıllık süre için akredite edilmiştir ve belirtilen süre zarfında DEDAK Akreditasyon Standartlarını korumayı taahhüt eder. DEDAK, Türkiye’de İngilizce dil eğitimi veren program ve kurumların akreditasyonunu yürüten ve Yükseköğretim Kalite Kurulu (YÖKAK) tarafından onaylanmış akreditasyon kuruludur. Bu akreditasyona ilişkin detaylı bilgilere info@dedak.orghttps://www.dedak.org/ adreslerinden ulaşabilirsiniz.


Green FlagYÖK Engelsiz Üniversite Ödülleri 2022Orange Flag

İzmir Ekonomi Üniversitesi Yabancı Diller Yüksekokulu Yükseköğretim Kurulu (YÖK) tarafından düzenlenen Engelsiz Üniversite Ödülleri kapsamında 2022 Yılı Eğitimde Erişilebilirlik Ödülü (Yeşil Bayrak) ve Mekanda Erişilebilirlik Ödülü (Turuncu Bayrak) almaya hak kazanmıştır.

 


 

TOEICİEÜ YDYO, TOEIC® Test Merkezi Oldu!TOEIC

İzmir Ekonomi Üniversitesi Yabancı Diller Yüksekokulu olarak bir ilke daha imza atarak siz değerli öğrencilerimizin kariyerlerine bir adım önde başlayabilmeleri adına yürüttüğümüz projelerimizden birini daha hayata geçirerek, TOEIC test merkezi olduğumuzu paylaşmak isteriz.

TOEIC İş İngilizce testi 160 ülkede yaklaşık 14,000 iş yeri, kuruluş ve devlet kurumu tarafından kullanılmakta olup işyerinde ve günlük yaşamda ihtiyaç duyulan İngilizce dil becerilerinin değerlendirilmesi için küresel bir standart oluşturmaktadır.

Fortune Global500® listesinde yer alan ilk 10 şirketten 7’si ve Türkiye’nin önde gelen markaları işe alımlarında ve terfi süreçlerinde TOEIC® iş İngilizcesi testi sonuçlarını kullanmaktadır.

» Daha fazla bilgi almak için tıkla

» TOEIC web sitesi için tıkla

 


Üniversiteye İlk Adım: Hazırlık Sınıfında Neler Oluyor?

DÜNYA VATANDAŞI OL

SOSYAL MEDYA