Yabancı Diller Yüksekokulu

Yabancı Diller Yüksekokulu'na Hoş Geldiniz!

 

Yoğunlaştırılmış Online İngilizce Programı3 Haftalık Yoğunlaştırılmış Online İngilizce Programı (Üniversite Hazırlık Programı Adayları için)

2020 - 2021 Güz Dönemi'nde herhangi bir üniversitede hazırlık programı seviye tespit veya hazırlık muafiyet sınavlarına, Türkiye'de dil eğitiminde öncü olan İzmir Ekonomi Üniversitesi Yabancı Diller Yüksekokulu tarafından verilecek 3 haftalık Yoğunlaştırılmış Online İngilizce Programı ile hazırlanabilirsin. Program sayesinde hazırlık seviye tespit veya muafiyet sınavlarında daha iyi bir performans sergileyebilir, sınavlara yönelik bilgileri edinebilir, beceri ve stratejiler geliştirebilirsin. Üniversitelerin hazırlık programlarında geçirilecek süre ve ödenecek eğitim ücretinde de avantajlı duruma geçersin. Lise eğitiminde İngilizce'ye yeterince vakit ayıramadığını düşünüyorsan bu program belleğini tazelemen ve dil becerilerini desteklemen için kaçırılamayacak bir fırsat sunuyor. Üniversitemizin donanımlı teknolojik altyapısı sayesinde deneyimli ve nitelikli öğretim elemanlarımız ile interaktif bir öğrenim ortamında bir araya gelerek üniversiteye ilk adımlarını atmış olursun.

Detaylar için buraya tıklayınız >>>

 

Üniversiteye İlk Adım: Hazırlık Sınıfında Neler Oluyor?

 

 

 

 

DÜNYA VATANDAŞI OL

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Donald Staub

Sevgili Öğrencilerimiz,
Bilgi, hiçbir çağda bizim çağımızdaki kadar etkili ve güçlü olmamıştır. Bilişim teknolojilerinin akıl almaz hızla geliştiği günümüzde bir yazarçizer, ithalatçı-ihracatçı, devlet adamı, her kademedeki bir öğrenci, duymak, görmek ve öğrenmek istediği herhangi bir şeye anında bir "tık"la ulaşabiliyor artık.   devam >>>

 

 

SOSYAL MEDYA