Bizi takip edin
|
EN

Yabancı Diller Yüksekokulu

Yabancı Diller Yüksekokulu'na Hoş Geldiniz!

Donald Staub

Sevgili Öğrencilerimiz,
Bilgi, hiçbir çağda bizim çağımızdaki kadar etkili ve güçlü olmamıştır. Bilişim teknolojilerinin akıl almaz hızla geliştiği günümüzde bir yazarçizer, ithalatçı-ihracatçı, devlet adamı, her kademedeki bir öğrenci, duymak, görmek ve öğrenmek istediği herhangi bir şeye anında bir "tık"la ulaşabiliyor artık.   devam >>>


DEDAK

İzmir Ekonomi Üniversitesi Yabancı Diller Yüksekokulu İngilizce Hazırlık Programı, Dil Eğitimi Değerlendirme ve Akreditasyon Kurulu (DEDAK) tarafından 5 yıl süreyle akredite edilen ilk programdır. Bu prestijli başarı kendilerini kuruma adamış tüm akademik ve idari personeliminizin başarısıdır.  

İzmir Ekonomi Üniversitesi Yabancı Diller Yüksekokulu İngilizce Hazırlık Programı, Dil Eğitimi Değerlendirme ve Akreditasyon Kurulu (DEDAK) tarafından Kasım 2022-Kasım 2027 tarihleri arasında 5 yıllık süre için akredite edilmiştir ve belirtilen süre zarfında DEDAK Akreditasyon Standartlarını korumayı taahhüt eder. DEDAK, Türkiye’de İngilizce dil eğitimi veren program ve kurumların akreditasyonunu yürüten ve Yükseköğretim Kalite Kurulu (YÖKAK) tarafından onaylanmış akreditasyon kuruludur. Bu akreditasyona ilişkin detaylı bilgilere info@dedak.orghttps://www.dedak.org/ adreslerinden ulaşabilirsiniz.


Üniversiteye İlk Adım: Hazırlık Sınıfında Neler Oluyor?

DÜNYA VATANDAŞI OL

SOSYAL MEDYA